Po 03. srpna    slaví: Miluše
Kategorie: Road Trip na sever od slunce - 2016

Den 13 – Veget a relax na parkingu

Dnešní den je ve znamení nic nedělání :-D. Vegetíme, relaxujeme a z nudy uklízíme bordel v autě... a že tam toho je. Našli jsme tolik zásob jídla, že hlady rozhodně na výletu trpět nebudeme. Čekáme na slunečné počasí, abychom si Trolltungu užili. Dnes se z treku vrací všichni zabahnění, a tak doufáme, že zítra to bude lepší.

10.08.2016

Je krásné si ráno pospat a ještě krásnější je pospat si dlouhoooo. Dneska nikam nejdeme, budeme vegetit tady nahoře a připravovat se na zítřejší trek, prý má být konečně hezké počasí.

Až teprve nuda a hlad nás žene ze stanu a my jdeme chystat snídani.

Kousek od našeho dočasného zázemí je infocentrum, tak ho jdeme s nadšením obhlídnout. Nadšení však po chvíli opadá. Téměř nic tam není… nějaké oblečení, pár drahých kempovacích věcí a nějaké nanuky. I pohledů tady moc nemají. Ptáme se alespoň na trek a počasí… no alespoň tady nás klučina trochu potěší – zítra má být hezky – hurá.

Vracíme se k autu a přemýšlíme, jak zabít nudu… já se už pár dní snažím najít nějaké věci, a tak si udělám úřadovnu u stanu, vytáhnu karimatku, provětrám spacák a začnu třídit věci v krosně. Vedle mě Ondráš poctivě vaří oběd a Gabo se plazí na druhé karimatce o kousek dál.

Jakmile jsem s krosnou hotová, obracím pozornost k naší chaotické dodávce, ve které už dva týdny žijeme. Pár věcí mi stále chybí a já jsem rozhodnutá je dneska najít stůj co stůj. Vytahuji vše z auta, vyhazuji nepotřebné a třídím potřebné. Po chvilce váhání padají zábrany i klukům, kteří se nejspíš též hryžou nudou, a jdou mi pomáhat. Nakonec pilně uklízíme všichni. Auto bylo za chvíli vypulírované od předku k zadku. Na podlaze nezůstalo jediné smítko.

Našla jsem své „ztracené“ věci a dokonce jsme zjistili, že nám zůstává stále velká zásoba jídla, takže hlady rozhodně neumřeme :-).

Odpoledne přijíždí druhá skupinka a staví stany vedle nás. Někteří se jdou projít k jezeru, my ostatní prostě jen relaxujeme, tlacháme a popíjíme. Žádná akce, no stress.

Zítřejší den bude celkem makačka. Byli jsme se podívat na začátek treku a musíme uznat, že to nebude lehárko. Sledovali jsme, jak se dneska všichni vraceli zablácení až po uši… někteří na kluzkých šutrech několikrát uklouzli, no bude to zábava.

S Ondrou si dáváme budíka na pět ráno, abychom vyšli co nejdříve. Do batohu si balím rukavice i s čepicí, jídlo a proteinové tyčinky a hlavně se ujišťuji, že mám ve foťáku baterku.


Vydáno: 20.3.2018 20:09 | 
Přečteno: 411x | 
Autor: Cathia
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

TOPlist
© 2010 - 2017 Cestování - Cathia.cz   •   Design made by Cathia © 2017  •   CMS - Sunlight