St 30. září    slaví: Jeroným
Kategorie: Road Trip na sever od slunce - 2016

Den 13 – Veget a relax na parkingu

Dnešní den je ve znamení nic nedělání :-D. Vegetíme, relaxujeme a z nudy uklízíme bordel v autě... a že tam toho je. Našli jsme tolik zásob jídla, že hlady rozhodně na výletu trpět nebudeme. Čekáme na slunečné počasí, abychom si Trolltungu užili. Dnes se z treku vrací všichni zabahnění, a tak doufáme, že zítra to bude lepší.

10.08.2016

Je krásné si ráno pospat a ještě krásnější je pospat si dlouhoooo. Dneska nikam nejdeme, budeme vegetit tady nahoře a připravovat se na zítřejší trek, prý má být konečně hezké počasí.

Až teprve nuda a hlad nás žene ze stanu a my jdeme chystat snídani.

Kousek od našeho dočasného zázemí je infocentrum, tak ho jdeme s nadšením obhlídnout. Nadšení však po chvíli opadá. Téměř nic tam není… nějaké oblečení, pár drahých kempovacích věcí a nějaké nanuky. I pohledů tady moc nemají. Ptáme se alespoň na trek a počasí… no alespoň tady nás klučina trochu potěší – zítra má být hezky – hurá.

Vracíme se k autu a přemýšlíme, jak zabít nudu… já se už pár dní snažím najít nějaké věci, a tak si udělám úřadovnu u stanu, vytáhnu karimatku, provětrám spacák a začnu třídit věci v krosně. Vedle mě Ondráš poctivě vaří oběd a Gabo se plazí na druhé karimatce o kousek dál.

Jakmile jsem s krosnou hotová, obracím pozornost k naší chaotické dodávce, ve které už dva týdny žijeme. Pár věcí mi stále chybí a já jsem rozhodnutá je dneska najít stůj co stůj. Vytahuji vše z auta, vyhazuji nepotřebné a třídím potřebné. Po chvilce váhání padají zábrany i klukům, kteří se nejspíš též hryžou nudou, a jdou mi pomáhat. Nakonec pilně uklízíme všichni. Auto bylo za chvíli vypulírované od předku k zadku. Na podlaze nezůstalo jediné smítko.

Našla jsem své „ztracené“ věci a dokonce jsme zjistili, že nám zůstává stále velká zásoba jídla, takže hlady rozhodně neumřeme :-).

Odpoledne přijíždí druhá skupinka a staví stany vedle nás. Někteří se jdou projít k jezeru, my ostatní prostě jen relaxujeme, tlacháme a popíjíme. Žádná akce, no stress.

Zítřejší den bude celkem makačka. Byli jsme se podívat na začátek treku a musíme uznat, že to nebude lehárko. Sledovali jsme, jak se dneska všichni vraceli zablácení až po uši… někteří na kluzkých šutrech několikrát uklouzli, no bude to zábava.

S Ondrou si dáváme budíka na pět ráno, abychom vyšli co nejdříve. Do batohu si balím rukavice i s čepicí, jídlo a proteinové tyčinky a hlavně se ujišťuji, že mám ve foťáku baterku.


Vydáno: 20.3.2018 20:09 | 
Přečteno: 462x | 
Autor: Cathia
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

, cheap nike air max 95 odpovědět
avatar
The film is adapted in 1998 a cheap air max comic second-Marvel, provides a new face to the vampire movies, White Nike Air Max Air Max cheap air max 90 White And Black | ZOLL Medical .. While Sherlock Holmes has recently appeared in the modern cheap air max London or Jekyll and Hyde had suffered the same fate some years before NBC cheap air zoom decides not to bring back Vlad in our time but in Victorian.

TOPlist
© 2010 - 2017 Cestování - Cathia.cz   •   Design made by Cathia © 2017  •   CMS - Sunlight